Concertagenda
  1. Zoeken
  2. Concerten
  3. Menu
  4. Inloggen
© Betty Alfast

50 Jaar Margreet Dolman - Sprankelend Jubileum Gala

50 Jaar Margreet Dolman - Sprankelend Jubileum Gala

Musici

  • Margreet Dolman
  • Dit concert heeft een pauze

Over het concert

In deze unieke, concerteske cabaretvoorstelling oftewel cabareteske concert wordt het 50-jarig bestaan van Margreet Dolman gevierd met medewerking van niet alleen haarzelf, dominee Gremdaat en dokter Valentijn, maar ook met diverse grote namen uit de muziek- en de cabaretwereld. Wie dat zijn, wordt later bekendgemaakt. Een cultureel, humoristisch en strijdbaar samenzijn zoals alleen Margreet Dolman dat ten tonele kan voeren.

Dolman Gala

Paul Haenen viert de vijftigste verjaardag van zijn beroemde alter ego Margreet Dolman met een sprankelend jubileumgala in de Grote Zaal! Het wordt een speciale feestelijke bijeenkomst met Margreet Dolman en een aantal bekende vrienden. Paul Haenen vertelt: 'Ik ben zo blij dat dit jubileum in het mooiste concertgebouw ter wereld plaatsvindt. Het Dolman Gala is echt iets om naar uit te kijken in deze onvoorspelbare en chaotische wereld.' De extraverte Margreet Dolman met haar hese stem maakte voor het eerst haar opwachting op de toenmalige lokale omroep STAD Radio Amsterdam, waar zij vijftien jaar een wekelijks radioprogramma had. Later kreeg Margreet landelijke bekendheid met optredens in Sonja's Goed Nieuws Show van Sonja Barend en later De Wereld Draait Door. Ook had Margreet vanaf de jaren negentig programma's bij RTL 4 en Net5. Ze was emotioneel hoofdredacteur van het cultureel, humoristische blad Mens & Gevoelens dat van eind jaren 80 tot enkele jaren geleden verscheen. Nu maakt ze nog steeds een podcast. De laatste jaren gaat Margreet Dolman vaak gekleed in Viktor&Rolf.

Veertig jaar theatershows

Diva Margreet Dolman bracht ook een aantal eigen platen en boeken uit, zoals twee jaar geleden Het Vrolijke Winterboek. Al ruim veertig jaar maakt Paul Haenen theatershows met Margreet in de hoofdrol. De eindejaarsvoorstellingen in Theater De Richel (voorheen het Betty Asfalt Complex) zijn steevast uitverkocht. Paul en zijn man Dammie van Geest begonnen deze traditionele decemberreeks om tegenwicht te bieden aan 'de opgelegde kerstgezelligheid' waar volgens hen veel Nederlanders onder gebukt gaan.

  • Genre

    Overig, Jazz, Pop

  • Organisator

    Het Concertgebouw Eigen Programmering

Kaarten

Rang 1Rang 2Rang 3
  • Drankjes zijn bij de prijs inbegrepen. Mochten er sprintkaarten voor dit concert beschikbaar komen, dan zijn deze 4 uur van tevoren te bestellen.

  • Prijzen zijn exclusief transactiekosten: € 5 per bestelling. Wilt u rolstoelplaatsen bestellen? Mail naar kassa@concertgebouw.nl of bel de Concertgebouwlijn op 020 – 671 83 45.